Wyjazdy grupowe

Podróże zbliżają 

 Wyjazdy grupowe

 

Doceń swoich pracowników!

 Chcesz zwiększyć efektywność ich pracy? Potrzebujesz zorganizować szkolenie? Połącz przyjemne z pożytecznym! Zadzwoń, a my znajdziemy najlepszą opcję wspólnego wyjazdu integracyjnego. Pracownicy będą wykonywać wspólnie zadania zespołowe pozornie niezwiązane z pracą. Jednak nic bardziej nie zwiększa efektywności pracy jak dobrze współpracujący, rozumiejący się zespół. Uczestnicy poznają się nie tylko od strony formalnej, ale również prywatnie, a to zwiększy ich zaufanie i poprawi atmosferę w pracy.

Już teraz zaplanujcie wspólny wyjazd!

 Wiemy jak trudno zaplanować urlop z grupą znajomych. Ciężko ustalić wspólny termin wyjazdu, kraj oraz ofertę na każdą kieszeń. Pozostaw ten problem nam! Wyszukamy odpowiednią ofertę ze zniżkami dla grup, dopasujemy tak, aby spełniała wszystkie "zachcianki". 

Podsuwamy ciekawe propozycje na aktywny wypad dla grupy przyjaciół!

Od EKSPEDYCJI przygotowanych przez sprawdzonych ekspertów National Geographic Polska w egzotyczne dzikie miejsca, po WYCIECZKI MULTIAKTYWNE TREKINGOWE I ROWEROWE do AKADEMII FOTOGRAFII czyli warsztatów prowadzonych pod okiem specjalistów National Geographic Polska.

 

 

  


Centrum Podróży Sunny Holiday, Bracka 2, 59-800 Lubań D2| Wizyty: 3601840 (0)