O nas

W każdą stronę świata i o każdej porze z Sunny Holiday

 

 

Wybierając SUNNY HOLIDAY możesz być pewien, że przeżyjesz niezapomniany i słoneczny urlop za niezwykle korzystną cenę.
Przykładamy szczególną uwagę do tego, aby oferowane przez nas usługi były najwyższej jakości.
SUNNY HOLIDAY dba o to, by podróże odbywały się jedynie ze sprawdzonymi, godnymi zaufania biurami podróży. Szczególnie w czasie, kiedy napotkaliśmy się z kilkoma upadłościami biur podróży.
Sprawdzamy ich jakość, posiadanie zezwoleń i opinie klientów.

  

W ofercie biur podróży znajdziecie różnego rodzaju propozycje wyjazdów:
first minute, last minute, oraz wiele różnego rodzaju ‘magicznych określeń’.

 

Wiele z nich stało się wręcz zbyt popularnych i często nadużywanych, wszystko po to by zwrócić uwagę klientów. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej pomoże wybrać tę ofertę, która jest najkorzystniejsza w danym okresie.

 

 

Co wybrać:  Grecja, Hiszpania, Bułgaria, a może Turcja czy Egipt? Które kierunki są bezpieczne??? Wiele z Was zadaje sobie takie pytanie. Czasem warto zastanowić się nad zupełnie czymś innym? Może ciekawą alternatywą jest Maroko, Portugalia, Malta czy Dominikana? A może warto spędzić niezapomniane wakacje w o wiele bardziej egzotycznych rejonach? Indie, Tajlandia, Goa, Kenia, Jordania, Kuba oraz wiele innych ciekawych miejsc. SUNNY HOLIDAY z chęcią doradzi Wam jak i gdzie spędzić wakacje Waszych marzeń.

U nas również znajdziecie szeroki wybór propozycji na narty. Proponujemy między innymi takie kraje jak: Austria, Francja, Szwajcaria, Włochy, Czechy, Słowacja oraz inne miejsca, gdzie w doskonałych warunkach można uprawiać narciarstwo i snowboard.

Nie zapomnieliśmy też o Tych, którzy szukają krótkiego, relaksującego wypoczynku w SPA lub dłuższego w Sanatorium. Posiadamy również dużą i ciekawą ofertę dla młodszych klientów: kolonie, obozy, wycieczki szkolne oraz zielone szkoły.

Nasza specjalnością jest także wyszukiwanie i rezerwacja połączeń lotniczych- głównie tzw. Tanich linii lotniczych (low cost).

Dzięki systemowi rezerwacji biletów autokarowych „ Euro ticket” znajdziemy dla Was najlepsze połączenie do wszystkich miast Europy.

Oczywiście nie sposób tu wymienić wszystkich naszych propozycji, dlatego przyjdź do nas i przekonaj się.
Znajdujemy się w samym centrum Lubania przy ulicy Bracka 2.

Twoje marzenia są dla nas najważniejsze, dlatego SUNNY HOLIDAY to gwarancja udanego wypoczynku i wspaniałych wspomnień.

 

Nie szukaj - już znalazłeś

SUNNY HOLIDAY- centrum podróży - to Twój wakacyjny partner 

Życzymy Wam samych słonecznych dni przez cały rok.

 

Bogusława Wilk i Justyna Tylicka