Jak rezerwować?

W SUNNY  HOLIDAY mają Państwo możliwość rezerwacji za pomocą:

Internetu, telefonicznie lub bezpośrednio w biurze.

1.       Znajdź ofertę

Ofertę można wyszukać za pomocą wyszukiwarki, która znajduje się na stronie głównej. Dzięki niej możecie Państwo wyszukać tylko interesujące parametry wyjazdu, tj. kierunek, termin, długość wyjazdu, cenę, standard oraz preferowane wyżywienie.

Następnie proszę wcisnąć przycisk „ szukaj”.

2.       Rezerwacja

Z wyświetlonych ofert proszę wybrać najbardziej odpowiadająca Państwu i dokonać wstępnej rezerwacji klikając na pole „ rezerwuj”.

3.       Potwierdzenie dostępności

Wypełniając formularz, który potrzebny jest do przygotowania dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy końcowej , udzielają nam Państwo niezbędnych informacji. Nie jest to jednak gwarancja zakupu i nie zobowiązuje Państwa do jakiejkolwiek płatności.

W celu sprawdzenia dostępności miejsc można również zadzwoni pod numer 75 722 2419 a Konsultant SUNNY HOLIDAY z przyjemnością udzieli wszystkich informacji.

  1. Umowa

Po sprawdzeniu dostępności i aktualnej ceny Konsultant SUNNY HOLIDAY skontaktuje się z Państwem. Następnie prześle umowę wraz z warunkami uczestnictwa w imprezie. Proszę dokładnie zapoznać się z dokumentami, a następnie odesłać podpisane dokumenty mailem na adres biuro@sunny-holiday.org lub faksem 75 722 2419 lub osobiście w biurze SUNNY HOLIDAY, które mieści się w Lubaniu przy ul. Bracka 2.

  1. Płatność

Jednocześnie prosimy o dokonanie płatności na konto PEKAO S.A.     80 1240 1297 1111 0010 6753 0785

  1. Potwierdzenie rezerwacji

Po dokonanej płatności przez Państwa, Konsultant SUNNY HOLIDAY potwierdzi rezerwację w systemie i wyśle  potwierdzenie wpłaty i rezerwacji. Otrzymają Państwo informację, jakie dokumenty należy zabrać ze sobą na lotnisko w dniu wyjazdu.

  1. Potwierdzenie godzin wylotu

Niezbędna czynnością przed podróżą jest potwierdzenie godzin wylotu najpóźniej 2 dni przed podróżą. Najlepiej skontaktować się z Konsultantem SUNNY HOLIDAY dzwoniąc pod numer 75 722 2419.

  1. Udany urlop

Korzystając z usług SUNNY HOLIDAY mogą być Państwo pewni udanych, wspaniałych i niezapomnianych chwil. Dokonując rezerwacji przez Internet oszczędzają Państwo dużo czasu. Po powrocie z urlopu zachęcamy do podzielenia się z nami wrażeniami, opiniami oraz fotografiami …

 

POTRZEBUJESZ INFORMACJI NASZEGO KONSULTANTA ZADZWOŃ 75 722 2419


lub

 

NAPISZ BIURO@SUNNY-HOLIDAY.ORG

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500